072-3945539
דיור מוגן יוקרתי. היינה 23, חיפה.
072-3945539

מה זה דיור מוגן?

בשנים האחרונות אנו עדים לגידול במספרה של האוכלוסייה המבוגרת בעולם ובישראל. היות ורבים מהאזרחים הוותיקים מבקשים לעצמם איכות חיים, תוך מציאת פתרונות דיור בתוך הקהילה ובמרכזי הערים, עלה צורך במסגרות הדיור המוגן. הדיור המוגן הנו מסגרת מגורים מיוחדת לבני הגיל השלישי ומותאמת לצורכיהם.

הכירו את Avantgarde Residence- פרוייקט דיור מוגן בחיפה, המשלב קלאסיות ומודרניות יחדיו, בלב ליבה של העיר חיפה. זהו פרויקט חדש לחלוטין של דיור מוגן הנבנה בימים אלו בלב העיר חיפה, במרכז הכרמל ועתיד להתאכלס בסוף שנת 2017. הדירות בפרוייקט הינן במתכונת של דיור מוגן.

ההחלטה לעבור לדיור מוגן זוהי החלטה המורכבת ממגוון שיקולים, להחליט מבעוד מועד להתגורר בפרויקט דיור מוגן זאת הזדמנות של בחירה עצמאית והבטחת העתיד מבעוד מועד, זאת התקדמות של מהלך חיים טבעי ותקין  – זאת משמעות בעיקר של שיפור משמעותי בכל ההיבטים של רמת החיים.

בתכנון ובבניית הפרוייקט הושקעה מחשבה רבה במטרה להגיע לדירות מגורים ושטחי ציבור שיבטיחו חיים עצמאיים מלאים ברמה הגבוהה ביותר. שמנו דגש על שמירת חיי הפרט בשילוב חיי תרבות וחברה באזור שוקק חיים, יחד עם מגורים אקסקלוסיביים באזור שקט ירוק ופסטורלי.

דיור מוגן בחיפה

אוונגרד דיור מוגן יוקרתי בחיפה

 

+972723945539