072-3945539
דיור מוגן יוקרתי. היינה 23, חיפה.
072-3945539

דיור מוגן יוקרתי בחיפה – מידע כללי על הפרוייקט

דיור מוגן יוקרתי בחיפה – מידע כללי על הפרוייקט

הזדמנות לדיור מוגן בצפון הארץ בסטנדרט של חו״ל, עם יוקרה קלאסית וסביבה מוקפדת.

את שני המבנים המרהיבים של Avantgarde Residence עוטפת אווירה חמה ואלגנטית, המשולבת ביוקרה קלאסית ומוקפדת. המתחם כולו עטוף גינה ירוקה וסביבה פסטורלית. פרויקט הדיור המוגן Avantgarde Residence, ממוקם בלב ליבו של מרכז הכרמל, שוכן במיקום יוקרתי, שקט, ירוק ומישורי מצד אחד, אך מרכזי ושוקק חיים מן הצד השני.

עכשיו תוכלו לחיות בצפון הכי קרוב למרכז ולגור במרחק הליכה ממרכזי התרבות והבילוי של חיפה.

הסביבה השקטה והקרבה למרכז הכרמל הפעיל והמגוון הופכות את Avantgarde Residence לאטרקטיבי במיוחד, לנוח ולנגיש. מי שאוהב תרבות ויודע להעריך אמנות, בילוי ואווירת שפע, יתאהב מייד ב- Avantgarde Residence: פרויקט דיור מוגן יוקרתי של שני בניינים מרהיבים ביופיים – בניין מחודש לשימור ובניין חדש ומתקדם – מוקפים גינה מטופחת, ירוקה ופסטורלית.

Avantgarde Residence שוכן במיקום המרכזי ביותר בחיפה: באיזור שקט על ציר מוריה מצד אחד וסמוך למרכז הכרמל הססגוני והפעיל מהצד השני. השילוב בין השקט של ציר מוריה ובין מרכז הכרמל הפעיל הופך את הפרוייקט לאטרקטיבי במיוחד, לנוח ולנגיש.

אז איך זה לגור במקום הכי טוב בעיר? תוכלו לצאת לבלות בכל זמן שתרצו, בקלות ומבלי לתכנן מראש, ליהנות מסרט בסינמטק או מפגישה עם חברים בבית קפה, או במילים אחרות להגדיר מחדש את המשמעות של דיור מוגן בצפון

פרויקט Avantgarde Residence נמצא על עורק התחבורה הראשי על הכרמל ובסמוך למרכזי תרבות ובילוי רבים. בין השאר, ניתן להגיע בהליכה אל הסינמטק והאודיטוריום, מוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית, גלריות לאמנות, מרכז הכרמל ומרכז פנורמה, אזורי קניות ובילוי, מסעדות ובתי קפה.
אבל המגורים ליד המרכז לא טובים רק לבילויים, אלא גם לסידורים – שירותים חיוניים לתושבים, כמו בנקים וסניפי דואר, קופות חולים מרפאות ובתי חולים נמצאים ממש ליד הבית.

דיור מוגן יוקרתי

דיור מוגן בצפון הארץ בסטנדרט של חו״ל

+972723945539